Valorile noastre

Valorile sunt ceea ce ne definesc, de aceea am avut grijă mare în a le stabili. Fie că este vorba de centrul de închirieri, școala de ski, instructorii și monitorii de ski, te asigurăm că valorile Interski sunt mereu prezente!

Despre Noi Interski Poiana Brasov
Flexiblitate
Despre Noi Interski Poiana Brasov
Corectitudine
Despre Noi Interski Poiana Brasov
Promptitudine
Despre Noi Interski Poiana Brasov
claritate
Despre Noi Interski Poiana Brasov
pasiune
Viziune:

Viziunea Interski este de a face sporturile de iarnă accesibile unui public cât mai larg.

Misiune:

Misiunea școlii Interski de a inova cursurile din Poiana Brașov, oferind clienților cel mai mic preț de pe piață, la o calitate superioră.

Poiana braȘov
Echipa interski România

Începută din pasiune, povestea noastră începe din 2012, când am creat cel mai calitativ centru de închirieri din Poiana Brasov la prețuri competitive. Cu idea de a oferi prețuri mult sub nivelul pieței am început cursurile școlii de ski. Astfel, având focusul pe calitatea și îmbunătățirea constantă a serviciilor, vă garantăm o experiență plăcută în concediul de iarnă!

Poiana braȘov
Echipa interski România

Începută din pasiune, povestea noastră începe din 2012, când am creat cel mai calitativ centru de închirieri din Poiana Brasov la prețuri competitive. Cu idea de a oferi prețuri mult sub nivelul pieței am început cursurile școlii de ski. Astfel, având focusul pe calitatea și îmbunătățirea constantă a serviciilor, vă garantăm o experiență plăcută în concediul de iarnă!

ce pĂreri au
clienȚii despre noi
Alina Alex

Echipamente f. bune, personal amabil si dedicat, f. aproape de telegondola (conteaza mai ales cand nu esti invatat/a cu greutatea skiurilor), recomand lectiile cu dl. instructor Catalin

Christian Strempel

Serviciu super tare, staff amabil, experti in domeniu, situat intr-o zona foarte buna ( telegondola si partie stadion).

Andrei C. Constantin

Super servicii, super personal si mai ales ski-urile sunt foarte bune la un pret bun. Recomand cu incredere.

FĂ CUNOȘTINȚĂ cu
Echipa

Aleasă cu grijă, echipa școlii de ski te va ajuta să progresezi eficient și plăcut într-un timp scurt. Cum așa? Pe lângă pasiunea pentru ski și snowboard, această performanță se datorează atestărilor obținute de către instructori și a sistemului de feedback continuu, din partea fiecărui client.

VLAD BIBEA
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 25 ani
ANITA COJOCARU
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 24 ani
VLAD CORNEA
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 26 ani
ALEXANDRU DRĂGHICI
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 32 ani
VLAD BÂRSAN
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 26 ani
SERGIU BUZA
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 27 ani
CĂLIN
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 49 ani
ANDREI GÎRTOFAN
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 23 ani
LUIGI LUNGU
INSTRUCTOR SKI
VÂRSTA: 25 ani
De la pasiune la PERFORMANȚĂ!
Strada Drumul Sulinar Nr. 1 Poiana Brașov
+40 749 100 700
office@interski.ro
Call Now Button