INTERSKI ROMANIA

ÎNCHIRIERI ECHIPAMENTE

Deoarece am început cu scopul de a oferi cele mai de calitate echipamente de închiriat din Poiana Brașov, lucrăm cu cele mai renumite branduri. Vă oferim echipamente moderne și calitate de la branduri precum: Burton, Atomic, Fischer, Head, Salomon, Volkl, Rossignol etc.

Deoarece vrem să facem sporturile montane accesibile unui public cât mai larg, ti-am pregătit cel mai bun raport calitate preț din Poiana Brașov. Cu echipamentele noastre, schiatul devine ușor și o plăcere!

INTERSKI ROMANIA

Inchirieri Ski Poiana Brasov

Deoarece am început cu scopul de a oferi cele mai de calitate echipamente de închiriat din Poiana Brașov, lucrăm cu cele mai renumite branduri. Vă oferim echipamente moderne și calitate de la branduri precum: Burton, Atomic, Fischer, Head, Salomon, Volkl, Rossignol etc.

Deoarece vrem să facem sporturile montane accesibile unui public cât mai larg, ti-am pregătit cel mai bun raport calitate preț din Poiana Brașov. Cu echipamentele noastre, schiatul devine ușor și o plăcere!

de ce să alegi Interski?

Valorile sunt ceea ce ne definesc, de aceea am avut grijă mare în a le stabili. Fie că este vorba de centrul de închirieri, școala de ski, instructorii și monitorii de ski, te asigurăm că valorile Interski sunt mereu prezente!

Inchirieri Ski Poiana Brasov
Modele

În fiecare an investim în modele noi și performante

Inchirieri Ski Poiana Brasov
Igienă

Dezinfectăm clăparii după
fiecare folosire

Inchirieri Ski Poiana Brasov
Mentenanță

Ascuțim canturile și rectificăm talpa periodic

Inchirieri Ski Poiana Brasov
Gamă echipamente

Echipamente de la începători până la experți

Inchirieri Ski Poiana Brasov
Diversitate

Carve ski, Freestyle Ski, Blades, Sled Dogs, etc.

Inchirieri Ski Poiana Brasov
Preț

Prețuri atractive, seturi complete începând de la 40 LEI / ziua

Tarife Închirieri echipamente:

 • ECONOMY
 • SET COMPLET SKI: 60 LEI
 • SET COMPLET SNOWBOARD: 65 LEI
 • SEPARAT:
 • SKI: 50 LEI
 • SNOWBOARD: 55 LEI
 • CASCĂ PROTECȚIE: 10 LEI
 • OCHELARI SKI: 10 LEI
 • MĂNUȘI SKI: 15 LEI
 • SUPERIOR
 • SET COMPLET SKI: 85 LEI
 • PREMIUM
 • SET COMPLET SKI: 70 LEI
 • SET COMPLET SNOWBOARD: 80 LEI
 • SET COMPLET SKI COPII: 50 LEI
 • SET COMPLET SNOWBOARD COPII: 50 LEI
 • SEPARAT:
 • SKI: 60 LEI
 • SNOWBOARD: 70 LEI
 • CASCĂ PROTECȚIE: 20 LEI
 • OCHELARI SKI: 20 LEI
 • RACE
 • SET COMPLET SKI: 100 LEI
 • SET COMPLET SNOWBOARD: 100 LEI
 • SEPARAT:
 • SKI: 90 LEI
 • SNOWBOARD: 90 LEI
BOCANCI SKI, SNOWBOARD – 30 LEI
BEȚE SKI – 10 LEI
LOCKER – Depozitare ski privat – 20 LEI / ZI

Tarife Închirieri echipamente:

 • TARIFE ÎNCHIRIERI
 •   SET COMPLET SKI
 •   SET COMPLET SNOWBOARD
 •   SET COMPLET SKI COPII
 •   SET COMPLET SNOWBOARD COPII
 • SEPARAT
 •   SKI
 •   SNOWBOARD
 •   CASCĂ PROTECȚIE
 •   OCHELARI SKI
 •   MĂNUȘI SKI
 • ECONOMY
 • 60 LEI
 • 65 LEI
 •  
 •  
 •  
 • 50 LEI
 • 55 LEI
 • 10 LEI
 • 10 LEI
 • 15 LEI
 • SUPERIOR
 • 85 LEI
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • PREMIUM
 • 70 LEI
 • 80 LEI
 • 50 LEI
 • 50 LEI
 •  
 • 60 LEI
 • 70 LEI
 • 20 LEI
 • 20 LEI
 •  
 • RACE
 • 100 LEI
 • 100 LEI
 •  
 •  
 •  
 • 90 LEI
 • 90 LEI
 •  
 •  
 •  
BOCANCI SKI, SNOWBOARD – 30 LEI
BEȚE SKI – 10 LEI
LOCKER – Depozitare ski privat – 20 LEI / ZI
Interski România

ÎNVAȚĂ SĂ SCHIEZI CU DOAR 60 LEI PE ORĂ!

PROGRAMĂRI ȘCOALĂ SKI: +40 749 100 700
Interski România

ÎNVAȚĂ SĂ SCHIEZI CU DOAR 60 LEI PE ORĂ!

PROGRAMĂRI ȘCOALĂ SKI:
+40 749 100 700
Inchirieri Ski & Snowboard in Poiana Brasov

ECHIPAMENTE DE CALITATE!

Pentru noi calitatea contează la fel de mult ca pentru tine, așa că ne asigurăm ca echipamentele de inchirat se afle într-o stare optimă de utilizare de fiecare dată.

Centrul de închieri echipamente, are ski-uri si snowboard-uri moderne de la cele mai renumite brand-uri din domeniu. Încă lucru ce le diferențiază este întreținerea periodică a echipamentelor de ski service-ul propriu. Canturile ascuțite și talpa perfect ceruită te vor ajuta să schiezi mai bine decât cu un echipament nou!

Service-ul de ski și snowboard este echipat cu utilaje moderne, iar staff-ul cu experiență de peste 10 ani vă oferă reparații și tuning profesionist. Asta ne face cel mai apreciat centru de închieri echipamente de ski din Poiana Brașov. 

Inchirieri Ski & Snowboard in Poiana Brasov

ECHIPAMENTE DE CALITATE!

Pentru noi calitatea contează la fel de mult ca pentru tine, așa că ne asigurăm ca echipamentele de inchirat se afle într-o stare optimă de utilizare de fiecare dată.

Centrul de închieri echipamente, are ski-uri si snowboard-uri moderne de la cele mai renumite brand-uri din domeniu. Încă lucru ce le diferențiază este întreținerea periodică a echipamentelor de ski service-ul propriu. Canturile ascuțite și talpa perfect ceruită te vor ajuta să schiezi mai bine decât cu un echipament nou!

Service-ul de ski și snowboard este echipat cu utilaje moderne, iar staff-ul cu experiență de peste 10 ani vă oferă reparații și tuning profesionist. Asta ne face cel mai apreciat centru de închieri echipamente de ski din Poiana Brașov. 

De la pasiune la PERFORMANȚĂ!
Strada Drumul Sulinar Nr. 1 Poiana Brașov
office@interski.ro
Call Now Button